Zajmujemy się kompleksową regeneracją silników hydraulicznych tłoczkowych, zębatych oraz gerotorowych, niezależnie od uszkodzeń.

 

 

Naprawa i regeneracja silników hydraulicznych

 

Naprawa i regeneracja silników hydraulicznychNaszą specjalnością w tej dziedzinie jest naprawa i regeneracja hydromotorów wraz z reduktorem. Dzięki dużej ilości części zamiennych dostępnych na miejscu, maksymalnie skracamy czas naprawy danego podzespołu. Naprawa i regeneracja silników hydraulicznych poprzedzona jest zawsze profesjonalną diagnozą podzespołu. Dokładnie sprawdzamy przyczynę awarii i jednocześnie upewniamy się, że jej wystąpienie nie doprowadziło do uszkodzenia innych elementów. Po przeprowadzeniu kompleksowego serwisu zajmujemy się rzetelnymi testami. Nie tylko upewniamy się, że usterka została skutecznie usunięta. Sprawdzamy również, czy wydajność pracy jest w pełni zgodna z parametrami technicznymi określonymi przez producenta. Serwisowane przez nas podzespoły pracują w maszynach producentów takich jak Caterpillar, JCB, Liebherr, Atlas, Terex, Mecalac, Manitou, Volvo, Case, Claas, New Holland, Linde, krauss Maffei, Arburg, Engel.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się naprawy oraz regeneracji każdego typu silnika hydraulicznego, w tym przede wszystkim:

  • tłoczkowego
  • orbitalnego
  • zębatego

Na wykonane przez nas usługi zawsze udzielamy Klientom długiej gwarancji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztowne są awarie tego typu urządzeń. Z tego powodu, w miarę możliwości, staramy się skrócić czas serwisu do absolutnego minimum, jednak nigdy nie kosztem obniżenia jakości realizacji usługi.


Silniki hydrauliczne przekształcają, energię hydrauliczną w energię mechaniczną.

 

 

Podobnie jak w pompach hydraulicznych, również w przypadku silników hydraulicznych istnieje duża liczba różnych rozwiązań i odmian konstrukcyjnych. Z uwagi na to, iż żadna odmiana konstrukcyjna nie może spełnić w sposób optymalny wszystkich wymagań, dla każdego przypadku zastosowania trzeba dobrać najkorzystniejszy silnik.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wielkości charakteryzujące silnik hydrauliczny:

Prędkość obrotowa

Tylko niewiele silników hydraulicznych może być stosowanych zarówno przy bardzo małych prędkościach obrotowych, jak i przy prędkościach obrotowych powyżej 1000 min’1. Silniki hydrauliczne zatem można podzielić na szybkoobrotowe (n =300 do 3000 obr/min) i wolnoobrotowe (n =1 do 200 obr/min).

Moment obrotowy

Moment obrotowy, który można odebrać z silnika hydraulicznego, zależy od jego geometrycznej objętości roboczej i spadku ciśnienia cieczy występującego w silniku hydraulicznym. Wolnoobrotowe silniki hydrauliczne są, zazwyczaj tak skonstruowane, że przy niskich prędkościach obrotowych można z nich odebrać wysokie momenty.

Moc wyjściowa

Moc przekazywana przez silnik hydrauliczny zależy od natężenia przepływu i spadku ciśnienia w silniku hydraulicznym. Z uwagi na to, że moc jest wprost proporcjonalna do prędkości obrotowej, silniki szybkoobrotowe są, odpowiednie do zastosowań o dużym zapotrzebowaniu mocy.

Jesteśmy świetnie przygotowani do napraw i regeneracji silników hydraulicznych

Niezwykle istotną częścią układów hydraulicznych, jest silnik hydrauliczny. Dlatego nasz serwis świadczy profesjonalne usługi z zakresu jego naprawy lub kompleksowej regeneracji. Podczas wykonywania tych czynności serwisowych zawsze dbamy o to, aby przywrócić mu pełną sprawność, zgodną z wartościami katalogowymi.
Warto podkreślić, że nasi pracownicy mają odpowiednie wykształcenie oraz długoletnie doświadczenie w tego typu pracach. Oprócz tego nieustannie inwestujemy w rozbudowę naszego nowoczesnego zaplecza warsztatowego.

Dlaczego warto zlecić nam naprawę lub regenerację silnika hydraulicznego?

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza w pierwszej kolejności precyzyjnie określa rodzaj usterki w silniku hydraulicznym. Na tej podstawie możliwe jest ustalenie zakresu czynności serwisowych do wykonania i odpowiednie ich zaplanowanie. Gdy uszkodzenie okazuje się duże, proponujemy przeprowadzenie pełnej regeneracji.
Zainteresowanych naprawą lub regeneracją silnika hydraulicznego zapraszamy do naszego serwisu. Zadbamy o to, aby dostarczone do nas podzespoły przywrócić do pełnej sprawności oraz zapewnimy profesjonalne wsparcie techniczne.

Galeria silników hydraulicznych

 

4.9/5 - (135 {Głosy})